Vysvětlení pojmu: Stormware Pohoda

Systém Pohoda je komplexní účelový a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy od společnosti STORMWARE. Hlavní funkcí tohoto systému je vedení účetnictví i daňové evidence. Vyhoví jak plátcům, tak neplátcům DPH.

Využívat jej mohou živnostníci, podnikatelé i firmy, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb. Vhodný je ale také pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Základem je propracovaný adresář a řada různých agend, jako například Banka, Pokladna, Majetek, Sklady atd. Systém zvládne pobočkové zpracování dat, homebanking i obchodování na internetu. Dokonce podporuje cizí měny, a to včetně automatického načítání kurzového lístku. Jeho pomocí můžete také sledovat salda a finanční analýzu.

Obsahuje REPORT Designer, což je editor tiskových sestav, který slouží k úpravě tiskových sestav a vytváření vlastních tiskových výstupů. Systémové možnosti lze navíc rozšířit pomocí modulů pro online a offline maloobchodní prodej nebo připojením celé řady externích zařízení.

Informační systém Stormware Pohoda datově spolupracuje s produkty Microsoft Office a navíc obsahuje širokou škálu nadstandardních funkcí. Ty ocení hlavně ti, kteří si potrpí na vzhledu firemních dokumentů a podrobném přehledu o vlastním hospodaření.

Díky propracovanému uživatelskému rozhraní, interaktivním průvodcům a rozsáhlému systému kontextové nápovědy usnadňuje uživatelům práci.

Program POHODA se stal v roce 2007 prvním ekonomickým systémem v České republice certifikovaným pro operační systém Windows Vista. Recertifikační test v roce 2009 potvrdil, že POHODA i nadále splňuje všechny bezpečnostní a technologické standardy tohoto operačního systému. Je také připravena na systém Windows 7.

Pro další urychlení i usnadnění práce je možné vytvořit si šablony dle nejčastěji používaných typových dokladů.

Uživatel má možnost vybrat si z řady odlišných variant programu. Pokud jeho nároky začnou postupně narůstat je možné systém rozšiřovat pomocí doplňků. Rozhodne-li se změnit variantu produktu, bude mu naúčtován pouze rozdíl mezi cenami variant.

Pro firmy s velkým databázovým zatížením je určena řada POHODA SQL nebo nejvyšší varianta POHODA E1, která využívá technologii klient-server. Toto řešení zvyšuje bezpečnost dat, umožňuje velký počet současně pracujících klientů a zpracování velkého objemu dat.

Prakticky odkudkoliv může zákazník pracovat se systémem POHODA ONLINE, který je nainstalován v datovém centru, což znamená, že hosting a komunikace probíhají formou vzdáleného připojení. To přivítají hlavně uživatelé, kteří nemají možnost zbudovat si vlastní ICT infrastrukturu přímo ve své společnosti.

Bližší a aktuální informace o systému naleznete na těchto stránkách.


+420 490 520 015

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE