Za tuto zakázku zodpovídá:

Michal Stříteský

Chcete s ním spolupracovat? Kontaktujte ho.

Michal Stříteský

Zařazení reference

Zahrada, zemědělství, zvířata Stavebnictví

DOPS s.r.o.

www.ploty-dops.cz

Využité produkty a služby:

Internetový marketing Internetový obchod

Zákazník: DOPS s.r.o.
Datum realizace: Prosinec 2012

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Vytvořili jsme nový eshop pro tradičního výrobce oplocení

Cesta k vytvoření nového eshopu ploty-dops.cz byla pro eBRÁNU poměrně trnitá. Po počátečním odmítnutí jsme se však vyšvihli do sedla. Firma DOPS, tradiční výrobce gabionů, pletiv a příslušenství, dlouhý měsíc po naší návštěvě mlčela. „Nakonec se nám ale vedení společnosti ozvalo, že do realizaci eshopu chce jít. Jak jsme zjistili, pomohlo tomu mj. doporučení od jiného našeho klienta,“ prozrazuje Michal Stříteský, náš obchodní zástupce.

Kvalitně řemeslně provedený eshop zvyšuje prodej zboží, a to bylo naším společným cílem.

Netradičně barevná grafika eshopu vás možná trošku překvapí, doplňkové kreslené popisky zaujmou a díky poctivě zpracovanému produktovému katalogu se pro vás stane nakupování materiálu na oplocení jednoduchou zábavou. Ke zvyšování návštěvnosti a obratu eshopu pomáhá samozřejmě také služba internetového marketingu.

Galerie reference www.ploty-dops.cz

Tvorba eshopu www.ploty-dops.cz
Tvorba eshopu www.ploty-dops.cz
Tvorba eshopu www.ploty-dops.cz

O společnosti DOPS s.r.o.

Výrobce gabionů, pletiv včetně příslušenství -  plotové sloupky, vzpěry, vázací a napínací dráty, plotové rámy i samostatné výplety. Snažíme se o  maximální flexibilitu při vyřizování požadavku zákazníka. Vyrábíme nejen pro oblast plotů, ale v našem výrobním sortimentu jsou také drátěné výrobky pro stavebnictví jako úvazky, rabico, tkaniny, výztuhy do betonu, výztuže spar, vichrové spony atd. Jako služby nabízíme ohýbání betonářské ocele, střihání kari sítí, v našem vlastnictví je také prášková lakovna, takže operativně lakujeme části plotů a plotového příslušenství. Neustále náš sortiment doplňujeme o nové výrobky, abychom co možná nejlépe pokryli potřeby našich zákazníků.


+420 490 520 015

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE


Líbí se Vám naše reference? Kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn