Amila s.r.o.

www.amila.cz

Využité produkty a služby:

Internetový obchod

Zákazník: Amila s.r.o.
Datum realizace: Říjen 2012

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Ke stávající webové prezentaci jsme dodali i profesionální eshop

Pro společnost Amila, s.r.o., která prodává impregnace, nátěry a laky, jsme už v předchozích letech vytvořili např. originální web www.impregnovat.cz. Velice nás potešilo, že je s naším řešením natolik spokojená, že se rozhodla pro přípravu nového elektronického obchodu oslovit opět nás.

Mezi požadavky zákazníka patřila nízká cenová nákladnost. To pro nás samozřejmě není problém - kvalitní eshop nemusí stát statisíce, a přesto může mít profesionální správu a řadu užitečných funkcí.

Nový web www.amila.cz je přehledný, graficky zajímavý a v neposlední řadě tematicky laděný. Návštěvník se jistě snadno zorientuje v nabízených produktech, které jsou prezentovány hned na domovské stránce webu, odkud se i rovnou objednává.

Galerie reference www.amila.cz

Tvorba eshopu amila.cz
Tvorba eshopu amila.cz
Tvorba eshopu amila.cz

O společnosti Amila s.r.o.

Společnost Amila, s. r. o., se zabývá velkoobchodem a maloobchodem s impregnací na dřevo, zdivo, obuv, barvami a laky, lepidly, laky a oleji na dřevo, protipožární ochranou a ochranou zdiva. Dále provádí odborné aplikace uvedených materiálů.


+420 490 520 015

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE


Líbí se Vám naše reference? Kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn