Vysvětlení pojmu: Helios Red

Ekonomický systém Helios Red od společnosti Asseco Solutions zahrnuje oblasti finančního účetnictví, lidských zdrojů, skladového hospodářství, oběhu zboží a všech souvisejících a návazných agend. Tento software je vhodný k použití jak na jednom počítači, tak na síti až o 20 stanicích. Díky své architektuře funguje na sítích typu PTP i LAN. Jeho zavedení je snadné a zvládne ho i sám uživatel.

Podle potřeb podniku je možné jej snadno rozšiřovat a modifikovat. Jeho ovládání je uživatelsky velice komfortní a zaškolení do jeho obsluhy je rychlé a jednoduché. Navíc uživatel má k dispozici tištěnou Uživatelskou příručku nebo elektronicky zpracovanou nápovědu.

Datové výstupy je možné exportovat ve standardních formátech pro další případné zpracování (Např. v aplikacích MS Office). Rovněž tiskové sestavy v programu je možné uživatelsky modifikovat s použitím integrovaného editoru. Kromě vytváření papírových sestav lze přímo z aplikace odesílat zprávy i E-mailem.

Tento účetní software nevyžaduje žádnou průběžnou údržbu. Nástroje pro zálohování a automatickou kontrolu integrity dat vám zajistí bezpečný provoz. Legislativní a další změny se do systému promítají po instalaci update, který jeho producent, společnost Asseco Solutions každoročně vydává nebo realizuje v rámci průběžného bezplatného updatu.

Bližší a aktuální informace o systému naleznete na těchto stránkách.


+420 490 520 015

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE