Vysvětlení pojmu: Helios Green

Tento software se snadno přizpůsobí všem potřebám firmy, a to nejen v ekonomických potřebách, ale i v dalších oblastech. Není tak už třeba žádných evidencí v papírové formě či souborech, vše se odehrává pouze v systému.

Díky jeho přizpůsobivosti není pro vytváření nejrůznějších funkcí třeba vývoje, vše zvládne správce z vaší firmy. Navíc je možné přizpůsobit prostředí pro každého uživatele tak, aby mu poskytoval komfort i jednoduchost.

Helios Green má maximální schopnost „domluvit se“ s jinými systémy. Získáváte tak garanci, že komunikace uvnitř vaší organizace, s obchodními partnery i orgány státní správy bude ctít technologické i legislativní standardy jak české, tak i vyplývající z členství v EU.

Informační systém Helios Green je vyvíjen ve vícevrstvé architektuře klient/server a využívá technologii Microsoft SQL Server. Ta, mimo jiné, umožňuje optimalizovat zakázky i pro velké zákazníky. Součástí informačního systému je podpora vzdálených pracovišť a přístup k systému prostřednictvím internetu. Helios Green využívá moderní platformu Microsoft .NET, která přináší do tvorby ERP systémů zcela nové možnosti, především v oblastech integrace s jinými aplikacemi, v zabezpečení systému či v datové komunikaci. Informační systém Helios Green je otevřený k externím technologiím. Je například schopen využívat webových služeb a je připraven pro prezentaci informací na extranet, intranet či webové portály.

ERP systém Helios Green disponuje propracovaným systémem přístupu k datům. Přístupová práva lze přesně definovat, což umožňuje monitorovat události v systému a vytvářet bezpečnostní protokoly.

Komplexní systém Helios Green je schopen pracovat ve více jazykových mutacích.

Bližší a aktuální informace o systému naleznete na těchto stránkách.


+420 490 520 015

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE