Jak si Heuréka.cz vybírá kvalitní e-shopy?

31.05.2012

Drtivá většina Čechů nakupujících na internetu využívá srovnávač Heuréka.cz. Šetří nejenom vaše peníze, ale především čas. Už nemusíte hodiny hledat tu nejlevnější a tudíž i nejpřijatelnější možnost.

Pojďme se na tuto problematiku podívat z druhé strany - jak dostat zrovna váš e-shop na přední místa? Heuréka.cz má vytvořený systém, podle kterého hodnotí kvalitní e-shopy. Logicky z toho vyplývá, že čím kvalitnější e-shop, tím vyšší pozice.

B2C Brána vám pomůže k vytvoření kvalitního e-shopu, který přinese své ovoce nejen prostřednictvím Heuréka.cz.

Jak se pozná kvalitní e-shop?

Jakým způsobem Heuréka vybírá kvalitní eshopy?Pro to, aby byl váš e-shop podle Heuréka.cz kvalitním, musíte si pořídit službu "Ověřeno zákazníky" a na základě spokojenosti a kladných hodnocení svých zákazníků získat certifikát z dané služby. Tento certifikát je nezbytnou podmínkou pro zobrazování ve výběru kvalitních obchodů. Čím vyšší hodnocení, tím výše se dostanete meziu daného produktu.

Faktory ovlivňující kvalitu e-shopu

  • kladná hodnocení zákazníků - Ověřeno zákazníky
  • cena produktu - zákazníci řadí "od nejlevnějšího"
  • dostupnost produktu - produkty, které nemají uvedenou dodací lhůtu se nemají šanci dostat do TOP 3
  • bidding (navyšování ceny za proklik) - největší možnost, jak ovlivnit pořadí - možnost biddovat buď na celou kategorii nebo na úroveň produktu, nejefektivnější je bidding přímo skrz XML soubor a tag HEUREKA_CPC

V oranžovém boxu jsou ti nej...

Splníte-li všechna výše uvedená kritéria, máte šanci se dostat mezi nejkvalitnější 3 e-shopy do oranžového boxu. Z těchto e-shopů zákazníci nakupují prokazatelně nejvíce. Jak na to? Mějte produkty skladem a za rozumnou cenu. Pracujte se svými zákazníky a získejte na základě jejich spokojenosti certifikát Ověřeno zákazníky. Využívejte možnosti navyšovat ceny za proklik a zvyšte si tak konverzní poměr z Heureka.cz.


Mohlo by Vás také zajímat

Demo eBRÁNA eshop

Demo eBRÁNA eshop

Máte zájem se podívat jak eBRÁNA eshop vypadá?

Speciální nabídka pro zákazníky Ježek SW

Speciální nabídka pro zákazníky Ježek SW

 Pokud vlastníte ekonomický systém DUEL, máme pro vás speciální nabídku! 


+420 490 520 015

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE